![Karacasu Ataeymir İlkokulu için ilk kepçe vuruldu](https://www.muhabirgazetesi.com/images/haberler/2024/02/karacasu-ataeymir-ilkokulu-icin-ilk-kepce-vuruldu-1707892917.png)
Abone ol
Aydın’ın Karacasu ilçesi Ataeymir İlkokulu’nda yapılacak olan 4 derslikli okul binasında ilk kepçe vuruldu.
Aydın genelinde gerçekleştirilen eğitim yatırımları aralıksız devam ederken, Karacasu ilçesi Ataeymir Mahallesi’nde yapılacak olan 4 derslikli ilkokul binasında temel kazımı başladı. Geçtiğimiz Ocak ayında ihaleye çıkılan ve içerisinde 4 derslik, yemekhane ve konferans salonu bulunacak olan inşaatta ilk kepçe vurulurken, çalışmaların 240 iş gününde tamamlanması hedefleniyor.
Yorum Yazın