![Aydın Büyükşehir, kaptan ile yola devam ediyor](https://www.muhabirgazetesi.com/images/haberler/2024/05/aydin-buyuksehir-kaptan-ile-yola-devam-ediyor-1715776652.png)
Abone ol
Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol takımı kaptan Fatma Şekerci ile yeni sözleşme imzaladı.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı 2 yıl boyunca takımın formasını terleten takım kaptanı Fatma Şekerci ile yeniden sözleşme imzaladı. 'Fatma Şekerci ile yeniden' diyerek duyurulan ve takımın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Fatma Şekerci ile yeniden. 2 yıl boyunca formamızı başarıyla taşıyan değerli kaptanımız ile yeniden sözleşme imzaladık. Kaptanımıza başarılı ve sakatlıksız bir sezon diliyoruz" ifadelerine yer verildi.
Yorum Yazın